Blog blog blog…

Kategori: Genel
Tarih: 27th Mayıs 2011


giriş:

Uzun zamandır düşünüyor olmama rağmen -yoğun bir sınav haftasnın ortasında- nihayet fırsat buldumda kendime bir blog oluşturabildim!

gelişme:

Bundan sonra kendi yazdığım programlama algoritmalarını, yeni öğreneceğim methodları, bazı kategorisiz anıları, sinirimi bozan mevzuları, paramı ödemeyen müşterileri, devamlı dizi izleyen bölüm sekreterini, çok sevgili bazı hocaları, pek sevmediğim bazı hocaları, bazı güzel arkadaşları… yani her boku buradan yazacağım.

sonuç:

Sizden ricam blog içindeki makaleleri okurken bazı reklamlara arada bir, bir kaç sefer tıklatınız. Öyle 20 sefer tıklatıpta b*kunu da çıkarmayınız! Zira reklam siteleri haddinden fazla tıklamara para ödemiyor.

***Yukarıdaki yazıyı yazarken kendi kendime dedim ki “Özet geç len p*ç” yukaradaki yazı “blog blog blog” isimli makalenin özetlenmiş halidir. Öyle kategorisiz bir anı işte.
Yorumlar: 0 »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE